United zyrtarizon brenda 48 orëve transferimin e vitit (FOTO)

Sport

Sport / Sport 7 Shikime

Sipas “FCInterNeës”, United do të zyrtarizojë transferimin e Ivan Perisic në 48 orët e ardhshme.

Agjenti i lojtarit, Fali Ramadani, ka biseduar intensivisht me drejtuesit anglezë në 24 orët e fundit dhe marrëvehsja pothuajse është arritur, përcjellë “Lajmi.net”.

Tani mbetet konfirmimi i Interit, që në këtë mënyrë largon një ndër lojtarët më të mirë të skuadrës.

Në edicionin e kaluar, Perisic ka bërë 55 paraqitje, 16 gola dhe 10 asistime në të gjitha kompeticionet. /Lajmi.net/

Komentimet