Punë e kryer: Interi dhe Man United arrijnë marrëveshje për Perisicin (Foto)

Sport

Sport / Sport 8 Shikime

Ivan Perisic do ta veshë fanellën e Man United sezonin e ardhshëm dhe do t’iu kushtojë 45.7 milionë euro “Djajve të Kuq”, raportojnë mediet britanike e italiane.

Komentimet