Maqedoni, ja cilat vende u prekën më së shumti nga shiu dhe moti i ftohtë

Maqedoni

Lajme / Maqedoni 6 Shikime

Maksimalisht 49 litra në metër katror kanë reshur në 24 orët e fundit në Gjevgjeli, ndërsa më pak pesë litra, në Vinicë kumtoi DPHM.

Komentimet