Liverpooli befason të gjithë, zgjedh një ngjyrë të çuditshme për fanellat e reja (VIDEO)

Sport

Sport / Sport 6 Shikime

Gjiganti anglez ka bërë prezantimin e fanellës së tretë.

Për çudi, ajo do të jetë me ngjyrë të portokalltë, përcjellë “Lajmi.net”.

Fanellat tashmë kanë dalë në shitje dhe tifozët mund t’i porositin ato edhe online.

Videon e publikuar nga faqja zyrtare e Liverpoolit, mund ta shihni më poshtë. /Lajmi.net/

Komentimet