Bukuria e volkanit Fuego

Një galeri e krijuar nga Anita demjanovic, na tregon bukurin e Volkanit Fuego nga koha e shpërthimit. Ajo është një ndër fotografuesit profesional, dhe në...

13 Fotografi mahniëse nga Izlanda

Vizita ime e parë në Izlandë ishte mahnitëse thotë Tina nga Italia, hera e parë që vizitova një shtet e cila duket e vdekur...

El actor Tom Sizemore es acusado de abusar sexualmente de una...

El actor Tom Sizemore, es acusado de haber abusado sexualmente de una actriz de 11 años durante el rodaje de una película en el...

Disa fotografi nga vizito jonë në Itali ( Foto Galeri )

Më në fund i finalizuam fotografitë prej pushimeve që i patëm në Itali. Fotografitë janë nga Napoli dhe Roma, në fotografuam mbi 6000 fotografi dhe...

Jeta në bagëtitë e Gjorgjisë ( Foto galeri )

Disa student nga Bulgari bën një vizitë 2 javore në gjorgji ku dhe fotografuan mbi 3mij fotografi. Ata na lejuan që ne të publikojm disa...

Vizitë në ishullin Santiago të Cape Verde, do tju kishim preferu...

Disa shoq prej Amerikës u nisën për në pushime në Afrikën Jusgore gjegjësisht në Kape Verde i cili është një shtet i formuar prej...

Rugës për në shtëpi: Fotografi të bëra gjat vizitës në Amerika...

Rugës për në shtëpi është emri i projektit te fotografive. Këta fotografi janë të bera mes vitit 2015/2016 në Amerikën jugore.  Shumica e fotografive...

Ne e fotografuam Poloninë për juve ( Foto Galeri )

Një foto editor nga Polonia përgatiti një galeri mahnitëse për lexuesit tanë . Nuk dimë a do të kishit vizitiar Polandën por ne me siguri...

Qyteti më i bukur në botë

Qzteti më i qtë dhe më i bukur i vitit 2017 është ygjedhur Bergen, kz vend ishte ygjedhur edhe si vend që i ka...
0FansLike
295FollowersFollow
4,639SubscribersSubscribe

Recent Posts