Tesla ka blerë një kompani, për të zgjidhur problemet e prodhimit...

Prodhimi i Model 3-shit po vazhdon me telashe të mëdha, andaj Tesla duhet të bëjë investime shtesë që nuk ishin parashikuar, për të zgjedhur...

Bota në filxhanin tim

E fillova këtë projekt afër një viti, dhe mbas mbarit te projektit vërejta që ishte krijuar diqka e pa pritur dhe deshta ta publikoj...

Ja si do të dukeshte bota me kafshët gjigante

Keta fotografi janë të përgatitura nga Eben nga instagrami mund ta ndiqni: @ebenism. Ai ka përgatitur disa fotografi se si do të dukeshte bota me disa...

Lajme të reja nga Samsung Galaxy A5 (2018)

Samsung Galaxy A5 i vitit të ardhshëm është duke u testuar dhe ka filluar të shfaqet në shumë lista. Telefoni do të vijë me...

Xinomi shet mbi 150 mijë telefona Redmi y1 vetëm prej 3...

Xiaomi të enjten lansoi modelet e reja – Redmi Y1 dhe Redmi Y1 Lite, dhe shitja e tyre e parë rezultoi me mbi 150,000...

Kamera 4K e iPhone X krahasohet me kamerat profesionale (VIDEO) /...

iPhone X po bën rrugën për tek masat e përdoruesve dhe bashkë me të është kamera me performancë të shkëlqyeshme. Kamera mori tashmë vlerësimet më...
0FansLike
295FollowersFollow
4,639SubscribersSubscribe

Recent Posts