Mercedes G-Class tërësisht i ri shihet gjatë fazës testuese, dy muaj...

Detroit Auto Show që zhvillohet gjatë janarit të vitit që vjen, do të jetë organizimi ku bëhet lansimi zyrtar i modelit tërësisht të ri...

CES: Nissan LEAF i ri merr çmimin e madh – Best...

Vetura më e shitur elektrike në botë, Nissan LEAF, modeli i ri i këtij viti ka marrë vlerësimet më të larta në ceremoninë vjetore...

Tesla ka blerë një kompani, për të zgjidhur problemet e prodhimit...

Prodhimi i Model 3-shit po vazhdon me telashe të mëdha, andaj Tesla duhet të bëjë investime shtesë që nuk ishin parashikuar, për të zgjedhur...

Kamera 4K e iPhone X krahasohet me kamerat profesionale (VIDEO) /...

iPhone X po bën rrugën për tek masat e përdoruesve dhe bashkë me të është kamera me performancë të shkëlqyeshme. Kamera mori tashmë vlerësimet më...

Xinomi shet mbi 150 mijë telefona Redmi y1 vetëm prej 3...

Xiaomi të enjten lansoi modelet e reja – Redmi Y1 dhe Redmi Y1 Lite, dhe shitja e tyre e parë rezultoi me mbi 150,000...
0FansLike
221FollowersFollow
4,121SubscribersSubscribe

Recent Posts