Revolucioni Hungarey meLEGO

Pas një kohe 4 muajshe një artist Hungarezë ka bërë një punim fantastik duke re krijuar momentet e luftes ( Revolucionit Hungarez ). Artisti Hungarez...

Doni të bëni surprizë të dashurës? Ja mbi 50 shembuj të...

Amerikanët deshtën të bëhen romantike dhe të bejnë surpriz të dashurve të tyre por ne realitet kjo ishte një komedi. Ja ne nuk do të...

Ura e LEGO’së ne Suedi

Një person i pa punë ka vizatuar urën Älvsborg në Suedi dhe me këtë shteti e ka punëesuar atë pr punë të tjera. Ky vend...

This $1.7 Million Motorhome With Its Own Garage May Look Like...

For most people, the term ‘motorhome’ doesn’t exactly scream ‘luxury.’ One German company, however, is begging to differ, and they’ve just rolled out a...
0FansLike
292FollowersFollow
4,634SubscribersSubscribe

Recent Posts