Studentja gjendet e vdekur në pishinë, e frikshme çfarë i ka ndodhur

43

Një studente 18-vjeçare britanike u gjet vitin e shkuar në pishinën e një hoteli në Majorka të Spanjës e pajetë dhe e mbytur në gjak.

Ekspertiza ka konkluduar se vajza kishte gëlltitur një qese me drogë ekstazi për ta trafikuar në Spanjë dhe qesja i ka shpërthyer në stomak duke marrë kështu mbidozë.

Ajo është Rebeka Brok, 18 vjeçe. Edhe sot, nëna e saj akuzon se i dashuri mund ta ketë detyruar që të gëlltisë qesen, pasi Rebeka, sipas saj, ishte një studente shembullore/Express/

Reklama

Çdo klikim / vizitë e juaj tek reklamat do të ndihmoj në mirmbajtjen e faqes, ju falemenderojm për mirëkuptimin.