Perisic: Ndaj Turqisë duam fitore

15

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kroacisë, Ivan Perisic, ka folur në konferencën për media para ndeshjes ndaj Turqisë.

Anësori ka thënë se nuk do ta kenë aspak të lehtë ndaj turqve pasi ndeshja luhet pak ditë pas ndeshjes ndaj Kosovës.

Reklama

“Të luash dy ndeshje në një periudhë të shkurtë nuk është e lehtë, por unë dhe shokët e mi nuk jemi të lodhur”.

“Kundër Turqisë duam të fitojmë, është e rëndësishme të marrim tre pikë”, ka thënë Perisic.

Ylli i Interit ishte një nga më të mirët në takimin ndaj Interit. /Telegrafi/