Moti sot në Shqipëri

15

Gjatë ditës së martë, 5 shtator 2017, moti në Shqipëri parashikohet të jetë me kthjellime dhe dendësim vranësirash. Priten reshje shiu të intensitetit të dobët në Veri dhe zonat kodrinore-malore deri në pasdite.

Era do tè jetë me drejtim Veriperëndim-Juglindje 1-15m/sek. Deti i forcës 4 me lartësi vale 1.8 metër. Temperaturat me rënie të lehta në Lindje në orët e mëngjesit.

Reklama

Temperaturat parashikohen të jenë:

Vendet malore 11°/27°C

Vendet e ulëta 15°/31°C

Vendet bregdetare 16°/30°C. /Telegrafi/

Çdo klikim / vizitë e juaj tek reklamat do të ndihmoj në mirmbajtjen e faqes, ju falemenderojm për mirëkuptimin.