Shoferi joserioz i Ferrarit 458, duhet të largohet nga pista e garave (Video)

18

Pista e garave në Nurburgring të Gjermanisë, është një vend ku shoferët tregojnë shpejtësinë dhe luksin që kanë veturat e tyre.
Por, ky shteg nuk është për provokim apo lojëra me makina, transmeton Telegrafi.

Janë pikërisht këto veprime që i ka bërë shoferi i një Ferrari 458 Spider, derisa po lëvizte me shpejtësi të madhe.

Reklama

Megjithëse e ka konsideruar si lojë prekjen e një veture tjetër gjatë lëvizjes, ka kërkesa që atij t’i ndalohet pjesëmarrja në këtë pistë garash.

Çdo klikim / vizitë e juaj tek raklamat do të ndihmoj në mirmbajtjen e faqes, ju faleminderojm për mirëkuptimin.