Shndërroi furgonin në “vilë luksoze” (Foto)

377

Një grua ka vendosur të heq dorë nga apartament dhe qiratë marramendëse, duke shndërruar furgonin e saj në një shtëpi luksoze.

I gjatë mbi 6 metra i gjerë mbi 2.5 dhe i lartë 3 metra, Eileah Ohning 31-vjeçe e ka shndërruar furgonin e saj Mercedes Sprinter në një shtëpi luksoze.

Producentja nga Columbus i Ohio, jeton në këtë furgon që nga maji i këtij viti, ndërsa kohë më parë kishte hequr dorë nga apartamentet dhe shtëpitë për shkak të çmimeve të larta të qirave.

Reklama

Ky furgon është i pajisur me tavolinë pune, shtrat për dy persona, tualet me dush dhe frigorifer gjigant.