Marco Asensio mund të largohet nga Real Madrid

Pavarësisht rendimentit të tij dhe golave sa herë që vendoset në dispozicion të trajnerit Zinedine Zidane, Marco Asensio vështirë se mund të sigurojë vendin e titullarit te Real Madrid. Në Spanjë shkr...

Sport / Sport - 9 hours ago

Huddersfield 0-2 Man Utd, notat e lojtarëve

Sulmuesi belg Romelu Lukaku hapi serinë e golave pas vetëm tre minutave lojë duke shfrytëzuar super asistin e Juan Matas. Në fund të pjesës së parë, Matas iu mohua një gol i rregullt për pozicion jash...

Sport / Sport - 3 days ago